Загальні умови
Творці сайту залишають за собою право змінювати зміст Умов використання сайту в будь-який момент, і Ваше подальше використання сайту можливе лише при згоді з цими умовами.
Умови використання сайту:
 1. Інформація про користувача є конфіденційною (крім випадків що суперечать умовам використання сайту користувачем).
 2. Derzava - це громадський сайт, створений для всіх охочих розмістити своє оголошення у мережі інтернет, у випадку, якщо це оголошення не порушує Правил публікації оголошень. Розміщуючи Ваше оголошення, Ви несете повну відповідальність за його зміст і за можливі наслідки його публікації. Ми не змінюємо зміст оголошень, проте залишаємо за собою право не публікувати або видаляти оголошення недоречного змісту.
 3. Derzava і весь вміст сайту охороняються авторським правом і всіма правами на інтелектуальну власність.
 4. Будь-яка інформація і матеріали, що містяться на сайті Derzava захищені авторським правом і є власністю Derzava і осіб, які безпосередньо розмістили інформацію. Ви не можете копіювати, відтворювати, поширювати, дублювати, зберігати в електронному вигляді, передавати або використовувати жодну з частин сайту Derzava і розміщеній на нім інформації в комерційних цілях.
 5. Якщо Ви повідомляєте Derzava невірну контактну інформацію або користуєтеся сайтом під чужим ім'ям, ми залишаємо за собою право передачі Ваших даних і IP адреси потерпілій стороні, її представникам або юридичним організаціям.
Обмеження відповідальності
 1. Інформація, представлена ​​на даному суспільному сайті, може використовуватися тільки в інформативних цілях. Derzava не несе відповідальності за точність або достовірність наданої інформації. Ми також не беремо на себе відповідальність за ті частини змісту, достовірність яких нічим не підтверджена.
 2. Ми ні за яких умов не приймаємо відповідальності будь-якого змісту за розміщення незаконної, загрозливої, образливої, що дискредитує або непристойної інформації, або матеріалів, що порушують або зазіхають на права будь-якої особи, включаючи будь-яку необмежену передачу даних, які заохочують або провокують поведінку, яке призвело б до кримінального злочину, дало б початок цивільної відповідальності або інакше порушило вживану правову норму.
 3. Ми ні за яких умов не приймаємо відповідальності будь-якого змісту, включаючи відповідальність за недбалість про відшкодування збитків, що сталися в результаті припинення використання, втрати даних або приносить прибутку або у зв'язку з переглядом, використанням або роботою веб-сайту або його змісту. Деякі сторінки сайту можуть містити технічні неточності і помилки. Інформація на сайті підлягає оновленню і в будь-який момент може стати застарілою. Ми не несемо відповідальності за вдосконалення веб-сайту, а також за нездатність оновлення зберігається на ньому іформації.
 4. Сайт Derzava містить посилання на інші сайти, підтримувані третіми особами. Такі сайти не підлягають нашому контролю, і ми не несемо відповідальність за зміст (включаючи точність, законність чи пристойність) будь-якого представленого сайту або посилань, розміщених на цьому сайті. Посилання на інші сайти розміщуються на Derzava лише для зручності користувачів, що не має на увазі того, що їх зміст схвалено Derzava. Ми не несемо відповідальності за авторські права будь-якого сайту, посилання на який знаходиться на Derzava.
 5. Derzava не гарантує відсутність проблем і помилок при роботі сайту, а також того, що неполадки будуть усунені. Ви також розумієте, що ми не можемо гарантувати відсутність вірусів чи інших деструктивних елементів у завантажених через сайт або доставлених через електронну пошту файлах. Ви повністю відповідальні за здійснення технологічних процесів і контроль, які відповідають Вашим специфічним вимогам по точності вводяться і виведених даних, а також за підтримку і своєчасне оновлення засобів для відновлення втрачених даних.
Як умова Вашого використання сайту Derzava, Ви погоджуєтесь Не:
 1. Публікувати або передавати будь-яку незаконну, загрозливу, образливу, що дискредитує або непристойну інформацію, або матеріали будь-якого виду, що порушують або посягають на права іншої особи, включаючи будь-яку необмежену передачу даних заохочують або провокують поведінку, яке призвело б до кримінального злочину, дало б початок цивільної відповідальності або інакше порушило вживану правову норму.
 2. Публікувати або передавати матеріали, що порушують або посягають на права іншої особи, матеріали, що порушують права на публічне використання, або які захищені авторським правом, правом на торгову марку, або будь-яке інше право на власність, а також запозичувати матеріали без попередньої згоди законного власника або відповідного представника.
 3. Публікувати або передавати будь-які матеріали, що містять віруси та інші деструктивні елементи.
 4. Завантажувати файл, опублікований іншим користувачем, будучи обізнаним або припускаючи, що розповсюдження даного файлу так само є незаконним.
Використовуючи Сайт Derzava, Користувач зобов'язується:
 1. Не використовувати автоматичні програми для отримання доступу на Сайт та / або публікації оголошень.
 2. Не вживати ніяких дій, які можуть привести до непропорційно великого навантаження на інфраструктуру Сайту.
 3. Не перешкоджати і не намагатися перешкоджати роботі Сайту або функціонуванню його автоматичних систем або процесів з метою перешкодити або обмежити доступ на Сайт.
 4. Не використовувати електронну адресу інших користувачів для цілей прямої рекламної розсилки або інший розсилки небажаних електронних повідомлень.
 5. Не розміщувати неправдиву інформацію про третіх осіб або інформацію, що порочить третіх осіб.
 6. Derzava залишає за собою право на власний розсуд припинити доступ до Сайту та / або його частини для Користувача, що порушує ці Умови. У разі злісного порушення цих Умов, Derzava залишає за собою право вжити додаткових заходів з обмеження шкідливих дій Користувача, влючая видалення всіх оголошень Користувача з Сайту і передачу даних Користувача постраждалій стороні та / або правоохоронним органам.
Повідомлення
 1. Системні повідомлення Derzava пов'язані з оголошенням Користувача, доставляються за електронною адресою, наданого Користувачем при розміщенні реклами на Derzava. У разі небажання Користувача отримувати такі повідомлення Користувач має право видалити відповідні оголошення з сайту.
 2. Інформаційні повідомлення Derzava, призначені для широкого кола користувачів, публікуються на Сайті та / або розсилаються за електронними адресами користувачів, які підтвердили свою згоду на отримання таких повідомлень в процесі публікації оголошень.
 3. Користувачі мають право відмовитися від отримання інформаційних повідомлень на свою електронну адресу в будь-який момент через функцію «Відмовитися від розсилки», що міститься в будь-якому з отриманих інформаційних повідомлень.
 4. Derzava зобов'язується не передавати електронні адреси користувачів третій стороні, за винятком випадків грубого порушення Користувачем цих Умов. У разі грубого порушення Користувачем цих Умов Derzava залишає за собою право передати дані Користувача постраждалій стороні та / або правоохоронним органам.